امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۴:۴۸ AM
صدای شما

گلایه یک شهروند از بی توجهی به شهر ورسک

پایگاه خبری تحلیلی عبارت
    -     کد خبر: 69450
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۵|۱۱:۵۲
«صدای شما» ستونی است برای ارسال چیام های مخاطبان عبارت در قالب متن، عکس، فیلم یا صوت. شما می توانید از این دریچه با جامعه و مسئولان سخن بگویید. فراموش نکنید که هر شهروند یک خبرنگار است! می تواند یک گره را باز کند و صدای خود باشد. راه های ارتباطی با ما را می توانید از طریق گزینه ارتباط با عبارت که در هدر و فوتر سایت قرار دارد مشاهده کنید. شما می توانید پیام های خود را از طریق صفحه اینستاگرام عبارت یا آدرس ایمیل عبارت و ثبت کامنت در انتهای هر برای ما ارسال کنید. تا (درصورت تمایل) با نام خودتان در ستنون «صدای شما» منتشر شود.

 

صدای شما: با تشکر از رسانه خوب عبارت، من طالب حسینی هستم، اصالتا اهل ورسکم و اللان در مسیر تهران ت شمال راننده خطی هستم. همیشه حیفم می آمد که چرا نباید برای گردشگری ورسک کاری کرد که این شهر حالا خالی از جوان شده و همه مهاجرت کرده اند.

دیروزبا خانواده رفتیم ورسک، پسرخاله بنده در بخش ابنیه و تعنرایت ایستگاه ورسک کار می کند. اجازه داد چند عکس بگیرم

دیروز بچه هایم آنقدر شاد بودند که نگو.

حال همه مان خوب شد. طبیعت زیبا و مردم خوب و مرهبان. به خدا حق ورسک این نیست.

لطفا از مسئولان بخواهید رونقی به این شهر بدهند  تا مهاجرت برعکس شود. خیلی ها دلشان می خواهد اینجا باشند. فقط بک هتل همه چیز را تغییر می دهد.

از شما هم درخواست دارم یک گزارش از ورسک تهیه کنید و ظرفیت هایش را به مردم نشان بدهید. 

تاریخ کهن راه اهن خودش یک دنیاست. 

متشکرم

.............

عبارت: قابل توجه استانداری مازندران، اداره کل میراث فرهنگی و ارشاد اسلامی. ظرفیت ورسک بسیار بالاست و می تواند به عنوان تاریخچه صنعت راه آهن ایران صاحب موزه شود. آب و هوای بسیار مناسب این منطقه و دسترسی اش به خط آهن و جاده اصلی تهران ـ سوادکوه این منطقه را برای گزدشگری درمانی مهیا کرده است.

در ادامه تصاویر ارسالی آقای حسینی را مشاهده می کنید

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال