امروز : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۳۹ PM

انتصاب مدیرعامل جدید توزیع برق غرب مازندران

 مصطفی بابایی مدیرعامل توزیع برق غرب مازندران
    -     کد خبر: 69679
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۲۶|۱۰:۴۲
حکم انتصاب مدیرعامل جدید توزیع نیروی برق غرب استان مازندران توسط آرش کردی مدیرعامل توانیر امضا شده و به زودی منصوب می‌شود. اردیبهشت سال ۹۵ با حضور محمودرضا حقی فام معاون سابق هماهنگی توزیع شرکت توانیر، کیوان فرح زاد بعنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق غرب مازندران منصوب شده بود.

 آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر که در سال جدید تصمیم گرفته روزهای چهارشنبه را به انتصابات اختصاص دهد در تازه‌ترین اقدام خود، مصطفی بابایی قائم مقام توزیع نیروی برق استان تهران که چند ماه قبل تر به این سمت منصوب شده بود را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق غرب استان مازندران منصوب کرد.

چندی قبل، از بابایی به عنوان گزینه اصلی مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران اسم برده می‌شد که با فشار نماینده مازندران، حسینی کارنامی در نهایت به عنوان مدیرعامل این استان منصوب و با اینکه گفته میشد توزیع نیروی برق غرب مازندران در شرف تغییر است اما این انتصاب انجام نشد و بلاتکلیف باقی مانده بود که در نهایت مصطفی بابایی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از سوی توانیر انتخاب گردید.

حکم انتصاب بابایی صادر شده و به زودی به وی ابلاغ خواهد شد تا از روز‌های آینده با حضور در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران به جای فرح زاد مدیرعامل این شرکت مشغول فعالیت شود. هم زمان با حضور قاسم شهابی در مدیرعاملی توزیع برق استان تهران، حضور فرح زاد به عنوان قائم مقام این شرکت جدی شده بود که پس از چندی این این سمت به مصطفی بابایی از معاونین شرکت توزیع برق استان تهران رسید و فرح زاد نتوانست به عنوان قائم مقام این شرکت به تهران بیاید.

حالا و پس از چند ماه دوباره این بحث مطرح شده که جای بابایی و فرح زاد عوض خواهد شد و بابایی به مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران منصوب شده و متقابلاً فرح زاد به تهران آمده و به عنوان قائم مقام توزیع نیروی برق استان تهران ادامه فعالیت خواهد کرد.

شرکت توانیر تصمیم گرفته است انتصابات خود را در آخرین روز و ساعات هر هفته انجام داده و لذا چهارشنبه‌ها، روز‌های انتصابات و تغییر و تحولات مدیریتی خواهد بود. این روش برای کاهش فشارهای ناشی از انتصابات بوده تا صنعت برق را در عمل انجام شده قرار داده و حاشیه های انتخاب را کمتر نماید.

علاوه بر توزیع برق غرب مازندران، شرکت توزیع نیروی برق اصفهان و گلستان نیز به زودی تعیین تکلیف خواهند شد تا صنعت برق در زمان پیک برق نیز انتصابات خود را به صورت هفتگی ادامه داده و تغییر و تحولات مدیریتی ادامه پیدا کند.

این هفته، هفته تغییرات مدیریتی برق حرارتی بود و خیلی از انتصابات و جابجایی‌ها در برق حرارتی یا به انجام رسیده و یا در شرف انجام است. علاوه بر شرکت قطعات توربین شهریار، شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران و معاونت طرح و توسعه برق حرارتی چند معاونت دیگر این شرکت مادر تخصصی نیز در شرف تغییر و جابجایی است.

منبع / برق نیوز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال