امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۱۴ AM
علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبر ورزشی:

پرسپولیس دو تیم آماده در اختیار دارد اما استقلال مربی هم ندارد/ هواداران در سردرگمی آجورلو سهیم هستند

استقلال
    -     کد خبر: 69719
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۳/۳۰|۰۹:۲۴
پیشکسوت استقلال گفت: یکی از عوامل اصلی در مشکلات انتخاب سرمربی برای باشگاه استقلال خود هواداران هستند که دست مسئولان باشگاه را در این باره بسته اند.

علیرضا اکبرپور بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره شرایط بلاتکلیفی استقلال برای انتخاب سرمربی و شرایط خوب پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهاراتی را مطرح کرد.

به نظر شما استقلال در موضوع انتخاب سرمربی کمی از رقبا عقب نیست؟

کم که چه عرض کنم! به نظر من خیلی عقب است. یعنی برای انتخاب مربی کم‎کم دیر هم می‌شود. باید هر چه سریعتر تکلیف سرمربی مشخص شود تا تیم نفر بگیرد.

 

 

به نظر شما بازیکن خوبی در فصل نقل و انتقالات مانده که استقلال سراغ شان برود؟

خیر! به نظر من تمام نفرات خوب را تیم‌های دیگر گرفتند و متاسفانه سراستقلال بی کلاه مانده است. مگر اینکه پشت‌پرده اتفاقاتی باشد یا بخواهند از خارج بازیکن بگیرند. چون وقتی مربی مشخص نشده در نتیجه تیم هم نمی‌تواند بازیکن بگیرد.

با این حساب فکر می‌کنید چه کسی سجاد شهباززاده را جذب کرد؟

نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده، ولی اصولاً باید مربی باشد تا در قبال خواسته‌های مربی بازیکن جذب شود. به طور معمول می‌توان به مسابقات فصل قبل نگاه کرد، بهترین‌ها را دید و بر اساس نقاط ضعف تیم سراغ خوب‌ها رفت، اما استقلال همین کار را هم نکرد.

بازیکن خوب‎ها را بردند سراستقلال بی‎کلاه ماند/ پرسپولیس دو تیم آماده در اختیار دارد اما استقلال مربی هم ندارد/ هواداران در سردرگمی آجرلو سهیم هستند

فکر می‌کنید شهباززاده به درد استقلال می‌خورد؟

سجاد بازیکن خوبی است. استقلال هم بوده. اما قطعاً استقلال باید کنار شهباززاده گلزن سرعتی سر زن و تکنیکی هم بیاورد. یک نفر را می‌خواهیم که آن جلو یک فوروارد ششدانگ باشد. کسی که موقعیت‌های معمولی را تبدیل به گل کند.

از اردوی تیم رقیب خبر دارید؟

آنها خوب یارگیری کرده‌اند. تقریباً نفراتشان یکی از یکی بهتر هستند. گولسیانی را از سپاهان گرفته‌اند. بیرانوند را برگرداندند. فکر می‌کنم پرسپولیس همین حالا دو تیم آماده برای ورود به لیگ برتر دارد در حالی که استقلال هنوز تکلیف سرمربی اش مشخص نیست. متاسفانه شرایط بد سال‌های قبل دوباره برای استقلال تکرار می‌شود.

چرا این اتفاق افتاد؟

آقای آجرلو فصل قبل که آمد حاشیه‌ها را جمع کرد اما جدایی مجیدی یک مرتبه همه چیز را به هم ریخت. البته جذب سرمربی هم آسان نیست و نمی‌توان خیلی دستپاچه این کار را انجام داد. ولی من فکر می‌کنم دیگر خیلی دیر شده است.

بازیکن خوب‎ها را بردند سراستقلال بی‎کلاه ماند/ پرسپولیس دو تیم آماده در اختیار دارد اما استقلال مربی هم ندارد/ هواداران در سردرگمی آجرلو سهیم هستند

از نگرانی مردم خبر دارید؟

بله! آنها را هر روز می‌بینم و اتفاقاً از من در این باره سوال می‌کنند ولی من به همه آنها می‌گویم که خودشان هم در این زمینه مقصرند. وقتی از روزی که مجیدی رفته هر روز یک سفارش به باشگاه می‌دهند و تا اسمی مطرح می‌شود این و آن را تهدید می‌کنند شرایط انتخاب مربی را برای کادر مدیریتی سخت می‌کنند. با این وضعیت بیشتر از هر چیز خود هواداران ضرر می‌کنند. امیدوارم هرچه سریعتر تکلیف نیمکت سرمربیگری استقلال روشن شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال