امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۴۸ AM

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده های مازندران

جاده+راه+عبارت
    -     کد خبر: 69740
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۴/۲|۱۲:۰۰
براساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور؛ محدودیت‌های ترافیکی تا روز شنبه ۴ تیرماه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود که بر اساس آن تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محور‌های مواصلاتی استان ممنوع است.

بر اساس اعلام این مرکز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه، مورخ‌های از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۴ تیر از محور‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

منبع/ هراز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال