امروز : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت : ۱:۵۲ PM

دو انتصاب در دامپزشکی مازندران

دامپزشکی
    -     کد خبر: 69899
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۴/۱۸|۰۹:۴۶
سرویس : سیاست >> دولت
طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی مازندران ، احمد سعیدی به سرپرستی اداره برنامه و بودجه اداره کل دامپزشکی استان مازندران و مهندس حامد ذاکریان به عنوان مسئول پیگیری های ویژه مدیر کل دامپزشکی مازندران منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی ، آئین معارفه سرپرست جدید اداره برنامه و بودجه اداره کل دامپزشکی استان مازندران روز یکشنبه 12 تیرماه 1401 با حضور معاونین و روسای ادارات ستادی دامپزشکی استان در سالن جلسات دامپزشکی مازندران برگزار و مهندس احمد سعیدی به عنوان سرپرست جدید اداره برنامه و بودجه دامپزشکی استان معرفی شد.

دکتر شمسی پور معاون توسعه مدیریت و دکتر فیاضی معاون سلامت دامپزشکی مازندران با حساس خواندن جایگاه برنامه و بودجه ابراز امیدواری کردند تا با انتصاب جدید و ارتباط موثر حسب تجربیات حاصله توسط مهندس سعیدی شاهد پیشرفت در زمینه جذب اعتبارات و بهره وری در حوزه دامپزشکی باشیم.

سعیدی در این جلسه ضمن تقدیر از دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران از حسن اعتماد اظهار داشت ، به یاری پروردگار، همکاری و تعاملی که با بخش های اداری و فنی ایجاد خواهد نمود امیدوار است با بکارگیری تجربیات و همفکری سایر همکاران موثر منشاء خیر برای همکاران و بهره برداران مازنی خواهد بود.

لازم به ذکر است مهندس حامد ذاکریان که تا کنون عهده دار این مسئولیت بود از سوی دکتر گلپایگانی به عنوان مسئول پیگیریهای ویژه مدیر کل و مهندس احمد سعیدی که تا کنون به عنوان کارشناس اداره برنامه و بودجه مشغول انجام وظیفه بود به سمت سرپرسنی این اداره منصوب شدند.

منبع / روابط عمومی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال