امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۱۰:۰۶ AM

آخرین وضعیت سیلاب در مازندران | از ثبت ۴ فوتی و ۲مفقودی تا انسداد کامل ۵ روستا

سیلاب+عبارت
    -     کد خبر: 70070
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۵/۸|۰۵:۴۶
سرپرست مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به انسداد ۵ روستا در استان، گفت: تاکنون سیلاب ۴ فوتی و ۲ مفقودی برجای گذاشت.

حسینعلی محمدی سرپرست مدیریت بحران مازندران امروز درباره آخرین وضعیت سیلاب در مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات لازم برای بازگشایی و پاک‌سازی مناطق درگیر سیل در مازندران همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به بازگشایی اضطراری راه‌های مسدود شده در استان، گفت: راه ۵ روستا در استان مازندران همچنان مسدود است.

سرپرست مدیریت بحران استانداری مازندران در ارتباط با آخرین وضعیت فوتی و مفقودی سیلاب در استان، بیان کرد: در مجموع تاکنون سیلاب ۴ فوتی و ۲ مفقودی برجای گذاشت.

محمدی با اعلام اینکه تمام تلاش‌مان بازگشایی و پاک‌سازی کامل مناطق آسیب‌دیده‌ است، خاطرنشان کرد: تلاش‌ها در این زمینه به همراه امدادرسانی و نجات مصدومان همچنان ادامه دارد.

وی گفت: ۷ کیلومتر مسیر اصلی محور کندوان دچار آسیب جدی شده که در این راستا تلاش‌ها کماکان ادامه دارد.

*تحویل ۴ جسد به پزشکی قانونی شهرستان نوشهر چالوس

علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان در گفت‌وگویی، اظهار کرد: در پی وقوع سیل در  غرب استان که در روز اخیر اتفاق افتاد، تا لحظه ارسال خبر صبح روز شنبه ۸ مرداد چهار فوتی مجهوالهویه ( ۲ مرد ، یک زن و یک پسر بچه ) به پزشکی قانونی شهرستان نوشهر و چالوس انتقال داده شد.

وی افزود: با توجه به شدت حادثه و احتمال افزایش تعداد قربانیان، اسامی قربانیان بعد از انجام مراحل شناسایی و تشخیص هویت اعلام خواهد شد.

منبع / فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال