امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۵:۱۰ AM
صدای شما

ویلاسازی غیرقانونی در خارج از بافت/ روستای لنگر

ویلاسازی غیرقاونونی در جنگل ساری
    -     کد خبر: 70232
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۴/۶|۱۹:۱۶
سرویس : عامه پسند
«صدای شما» ستونی است برای ارسال چیام های مخاطبان عبارت در قالب متن، عکس، فیلم یا صوت. شما می توانید از این دریچه با جامعه و مسئولان سخن بگویید. فراموش نکنید که هر شهروند یک خبرنگار است! می تواند یک گره را باز کند و صدای خود باشد. راه های ارتباطی با ما را می توانید از طریق گزینه ارتباط با عبارت که در هدر و فوتر سایت قرار دارد مشاهده کنید. شما می توانید پیام های خود را از طریق صفحه اینستاگرام عبارت یا آدرس ایمیل عبارت و ثبت کامنت در انتهای هر برای ما ارسال کنید. تا (درصورت تمایل) با نام خودتان در ستنون «صدای شما» منتشر شود.

عبارت ـ صدای شما: روستای لنگر یکی از زیباترین مناطق روستایی جنوب شهرستان ساری است که از جنوب به استان سمنان می رسد. این روستا با دلیل همجواری با قله شاهدژ مشهور است.

آقای ر.شجاعی با ارسال این تصاویر تاکید کرده است که ساخت و ساز غیرزقانونی ویلا در مناطق خارج از بافت چهره این منطقه زیبا را مخدوش کرده. وی تاکید کرده است که برخی از صاحبان زمین کوه را برای ویلاسازی تراشیده اند.

انتظار می رود مسئولان مربوطه، مخصوصا دهیاری این روستا و منابع طبیعی به همراه بنیاد مسکن جدیت بیشتری برای مقابله با تغییر کاربری و ویلاسازی غیرقانونی به خرج دهند.

تصاویر: آقای ر. احمدی 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال
سایر تصاویر