امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۴:۳۰ AM

ضعف خدمات رسانی در روستاهای الحاقی به شهر ساری

میدان ساعت ساری+عبارت
    -     کد خبر: 70286
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۷/۲۴|۱۹:۲۳
«صدای شما» ستونی است برای ارسال چیام های مخاطبان عبارت در قالب متن، عکس، فیلم یا صوت. شما می توانید از این دریچه با جامعه و مسئولان سخن بگویید. فراموش نکنید که هر شهروند یک خبرنگار است! می تواند یک گره را باز کند و صدای خود باشد. راه های ارتباطی با ما را می توانید از طریق گزینه ارتباط با عبارت که در هدر و فوتر سایت قرار دارد مشاهده کنید. شما می توانید پیام های خود را از طریق صفحه اینستاگرام عبارت یا آدرس ایمیل عبارت و ثبت کامنت در انتهای هر برای ما ارسال کنید. تا (درصورت تمایل) با نام خودتان در ستنون «صدای شما» منتشر شود.

صدای شما: وقتی شهرداری ساری بخش های بالادزا و پایین دزا و چند منطقه روستایی دیگر را در جنوب شهر به ساری الحاق کرد ما بسیبار خوشحال شدیم که وضعیت بهتر می شود، اما متاسفانه بعد از رفتن آقای عبوری و در چند سال گذشته خدمات به این مناطق بسیار بسیار ضعیف شده و زیاله ها خیلی دیر جمع می شوند، محله ها به چاتوق ضایعات و نخاله های ساختمانی تبدیل شده.

آنتن دهی موبابل هم خوب نیست و کیفیت آب هم ساکنان را راضی نمی کند. وقتی روستا بودیم خدمات خیلی بهتر بود و تنها سوله ورزشی هم در همان موقع ساخته شد.

آقای استاندار که امروز رفتند چهاردانگه از همین مسیر رد شدند ای کاش سری هم به روستاهای الحاقی به ساری بزنند یا نماینده ای بفرستند. از آقای فرماندار هم انتظار داریم چون دیگر از شهرداری قطع امید کرده ایم

ارسالی از رسول باکریان

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال