امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۵:۳۲ AM

قتلگاهی به نام جاده گهرباران/ خاری سی ساله در گلو

تصاویر تصادف در جاده گهرباران ساری
    -     کد خبر: 70325
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۷/۲۷|۱۳:۴۵
«صدای شما» ستونی است برای ارسال چیام های مخاطبان عبارت در قالب متن، عکس، فیلم یا صوت. شما می توانید از این دریچه با جامعه و مسئولان سخن بگویید. فراموش نکنید که هر شهروند یک خبرنگار است! می تواند یک گره را باز کند و صدای خود باشد. راه های ارتباطی با ما را می توانید از طریق گزینه ارتباط با عبارت که در هدر و فوتر سایت قرار دارد مشاهده کنید. شما می توانید پیام های خود را از طریق صفحه اینستاگرام عبارت یا آدرس ایمیل عبارت و ثبت کامنت در انتهای هر برای ما ارسال کنید. تا (درصورت تمایل) با نام خودتان در ستنون «صدای شما» منتشر شود.

عبارت . صدای شما: جاده گهرباران قتلگاه مردم میاندرود شده. مخصوصا جوانان روستاهای اطلاف که غالبا با موتور رفت و آمد می کنند. از مجلس پنجم تا همین مجلس، هرکسی نماینده ساری شده قول داده این جاده را درست کند. مملکتی که اینهمه نفت و گاز دارد و مسئولانش مدام می گویند درآمد کشور در حال رشد است ایا نمی تواند ۱۰ کیلومتر جاده را بعد از ۳ سال درست کند؟

اصلا مسئولان نمی خواهد کاری کنند. فقط یک مدت از طریق پلیس راهنمایی و رانندگی جاده را ببندند تا خود مردم آستین همت بالا بزنند و با پولی که قرار است به عنوان عوارض و مالیات از ما بکیرید این جاده را درست کنند. هیپ خدماتی که نمی دهید. مدام همه چیز را گران می کنید. الان کود کشاورزی و خوراک دام به نرخ جان آدمیزاد است. نمی شود که اینجوری زندگی کرد. تازه هزینه دانشگاه بچه ها هم هست ولی شما بگویید بروید بچه دار شوید.

از مسئولان استدعای هزارباره داریم که فکری به حال ما کنند. مخصوصا آقای زارعی که خودش میاندرودی است.

با تشکر . مهاجری از روستای گهرباران شمالی

 

عبارت: قابل توجه اداره کل راه و شهرسازی و حمل و تقل و راهداری مازندران. 

تصاویر از خبرگزاری فارس

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال