امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۶:۰۱ AM

اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌های مازندران

جاده سوادکوه
    -     کد خبر: 70558
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۳|۰۹:۵۶
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

 بلاغ، محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۳ اسفند تا شنبه هفته آینده به مدت ۴ روز در جاده های ارتباطی مازندران اعمال می‌شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۳ اسفند تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت تردد محور کندوان
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد خودرو‌های سنگین
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌گردد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال