امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۶:۱۷ AM

وقتی فرماندار ساری برای پاکسازی معابر آستین بالا می زند

نوبخت فرماندار ساری
    -     کد خبر: 70562
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۷|۱۱:۰۸
سرویس :
فرماندار ساری با اشاره به آمادگی کامل ساری برای پذیرایی از مهمانان نوروزی، گفت: بحث پاک‌سازی معابر، اماکن پرتردد و خیابان‌های مرکز استان درحال انجام است.

 عبارت: نوبخت فرماندار شهرستان ساری اظهار کرد: حسب تاکیدات و دستورات استاندار محترم مازندران مبنی بر پاکسازی معابر و خیابانهای اصلی در شهرستانها، با تشکیل ستاد پاکسازی، برنامه ریزی مدون و ایجاد تیم های جهادی در سطح بخشداری های شهرستان ساری، در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات جهادی پاکسازی معابر، خیابانهای های اصلی پرتردد و زیباسازی های محیط های روستایی انجام شد.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با بیان اینکه️ اقدامات بسیار خوب، سریع و موثری در سطح بخش های شش گانه شهرستان ساری با مسئولیت مستقیم بخشداران اجرایی گردید افرود: باتوجه به ظرفیت‌های بسیار وسیع گردشگری و تفریحی، تمهیدات لازم در جهت فراهم نمودن امکانات، زمینه‌ها و شرایط میزبانی مطلوب و حضور میهمان نوروزی در اقصی نقاط مختلف شهرستان ساری انجام گرفته است.

فرماندار شهرستان ساری در پایان از تلاش های مجدانه و در میدانِ دستگاه های اجرایی متولی، شهرداری ساری و شورای اسلامی شهر ساری که در این عملیات پاکسازی تلاش و کوشش بی شائبه نمودند تقدیر و تشکر نمود

منبع: فرمانداری ساری

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال