امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۴:۵۲ AM

دستگیری ۸۷ محکوم متواری در مازندران / چه کسانی به دام افتادند

دستگیری اراذل
    -     کد خبر: 70563
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۷|۱۱:۱۵
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی اسنتان مازندران تصریح کرد: این طرح با کارشناسی و احصای مناطق جرم خیز و نقاط آلوده، با بهره گیری از توان تجهیزاتی پلیس در شهرستان‌های مورد نظر به مدت یک روز به مرحله اجرا گذاشته شد.

 مهر: پلیس پیشگیری انتظامی مازندران از دستگیری ۸۷ محکوم متواری در اجرای طرح‌های عملیاتی پلیس پیشگیری در پنج شهرستان استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر دا

سرهنگ سید محسن جعفری افزود: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی طرح شناسایی و دستگیری محکومان متواری در دستور کار مأموران پلیس پیشگیری در دستور کار فرماندهان انتظامی شهرستان‌های بهشهر، جویبار، عباس آباد، قائمشهر و نوشهر قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی اسنتان مازندران تصریح کرد: این طرح با کارشناسی و احصای مناطق جرم خیز و نقاط آلوده، با بهره گیری از توان تجهیزاتی پلیس در شهرستان‌های مورد نظر به مدت یک روز به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی ادامه داد: در این طرح ضمن برخورد قاطع با سارقان، معتادان متجاهر، قاچاقچیان، توزیع کنندگان مواد مخدر، مزاحمان نوامیس مردم، اراذل و اوباش و غیره ۸۷ محکوم متواری شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ جعفری از دستگیری ۲۰ سارق و ۱۷ عامل افیونی در این عملیات نیز خبر داد و بیان کرد: در اجرای این طرح ۲۵ فقره سرقت و بیش از سه کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

وی اظهار کرد: در این طرح ۱۲ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتور سیکلت به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم و تخلفات حادثه ساز توقیف شد.

وی در پایان از شهروندان خواست تا همواره با تعامل هر چه بیشتر با پلیس و اعلام گزارش‌های موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ در راستای ارتقای امنیت اجتماعی جامعه خود، نقش و سهمی حداقلی در ایجاد امنیت و آرامش محیط زندگی خود داشته باشند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال