امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۵:۴۳ AM
علی شکوری‌راد سخنگوی جبهه اصلاحات:

گفتگوها از طرف حاکمیت متوقف شد

شکوری‌ راد
    -     کد خبر: 70564
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۲/۷|۱۱:۱۷
سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: گفت‌وگوهایی که میان اصلاح‌طلبان و مسئولان کشور آغاز شد، عملا از طرف حاکمیت متوقف شد و ادامه پیدا نکرد. وقتی حتی رؤسای سه قوه برای این دیدارها با مشکل مواجه می‌شوند، طبیعتا سخن گفتن نه امکان‌پذیر است و نه مؤثر.

ایلنا:علی شکوری‌راد سخنگوی جبهه اصلاحات، در پاسخ به این سوال که چقدر ضرورت دارد بزرگان نظام و دلسوزان کشور برای برون رفت از شرایط موجود دور هم جمع شوند، گفت: نظر ما همیشه این بوده که برای هر کار بزرگی در کشور از جمله، خروج از بن‌بست سیاسی موجود، نیاز به وفاق ملی و برای رسیدن به وفاق ملی نیاز به فضای گفت‌وگو است.

به گزارش ایلنا، بخش هایی از گفت و گوی شکوری راد را در ادامه می خوانید:

 
  • بنابراین اینکه بزرگان دور هم جمع شوند، گفت‌وگو و چاره‌جویی کنند خوب است، اما اینکه بزرگان در یک سمت جمع شوند و گوش شنوایی در سمت دیگر وجود نداشته باشد، کار را به جایی نمی‌رساند و به نظر من مهم‌ترین مساله ما این است که حرف‌ها و دلسوزی‌های بزرگان، احزاب، کارشناسان و صاحب‌نظران در این سو مورد توجه قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل دوقطبی شکل گرفته در کشور، در حال تشدید است.
  • گفت‌وگوهایی آغاز شد، عملا از طرف حاکمیت متوقف شد و ادامه پیدا نکرد. وقتی حتی رؤسای سه قوه برای این دیدارها با مشکل مواجه می‌شوند، طبیعتا سخن گفتن نه امکان‌پذیر است و نه مؤثر.
  • اصلا انگیزه‌ای برای گفت‌وگو در ارتباط با انتخابات وجود ندارد تا اگر چنین جمعی که من از آن خبر ندارم، بخواهد شکل بگیرد، بتواند تاثیر بگذارد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال