امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۵:۲۵ AM

انتقاد فرمانده سپاه کربلا از ویلاسازی

سردار سیاوش مسلمی
    -     کد خبر: 70615
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۲/۲/۱۶|۱۲:۲۸
فرمانده سپاه کربلا به آسیبی که به مزارع استان به واسطه خرد شدن و ویلا سازی وارد شده است، پرداخت و گفت:برخی از زمین‌های کشاورزی به واسطه ویلاسازی در حال نابود شدن است.

به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در نشست تخصصی قرارگاه امنیت غذایی، طرح شهید هاشم ساجدی با حضور جهان سوز مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی کشور و جمعی از مدیران جهاد کشاورزی مازندران و نخبگان و فعالان این عرصه در مجموعه دهکده اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه کربلا برگزار شد اظهار کرد: یکی از راه های مهار تورم برنامه ریزی هدفمند برای تامین امنیت غذایی است.

فرمانده سپاه کربلا افزود: امنیت غذایی  موجب رشد پایدار در محصولات کشاورزی هم می شود.

مسلمی خاطرنشان کرد: استان مازندران قطب تولید برخی محصولات کشاورزی و دامپروری  است که بواسطه مشکلاتی برخی ملی و منطقه ای صدمات زیادی در حوزه کشاورزی و دامپروری زده شد.

فرمانده سپاه کربلا به آسیبی که به مزارع مازندران به واسطه خرد شدن و ویلا سازی وارد شده است، پرداخت و افزود:برخی از زمین های کشاورزی به واسطه ویلاسازی در حال نابود شدن است.

مسلمی به گلایه کشاورزان  در بخش عدم نظارت ،کنترل و توزیع در نهاده های کشاورزی و دامی هم اشاره کرد و گفت: در فصل نشاکاری و تولید محصولات، گاهی مشاهده می شود که در بعضی موارد کود و سم در بالاترین سطح قمیت قرار دارد یا اینکه در برخی موارد کمیاب می شود.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت مردمی باعث بهره وری در تولید می شود، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب همواره تاکید بر استفاده ظرفیت مردمی دارند.
سردار مسلمی به برنامه ریزی درست ،احصا و اولویت گذاری در مسائل هم اشاره کرد و یادآور شد: هر وقت در مسائل به مردم رجوع کردیم موفقیت های خوبی بدست آوردیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال