امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۰ AM

کامیون های روسی به کمک صادرکنندگان مازندرانی می آیند

کامیون- سایت عبارت
    -     کد خبر: 7818
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱|۱۱:۱۷
سرویس :
مجوز ورود کامیون های روسی به مازندران برای صادرات محصولات کشاورزی گرفته شده است.

عبارت:امير ميران آملی نائب رئيس اتاق بازرگانی مازندران گفت:بر اساس مجوزی که صادر شد به عنوان یک ابزار تشویقی برای صادرکنندگان مرکبات مازندران کامیون های روسی که به ایران کالا وارد می کنند می توانند مرکبات مازندران را برای صادرات حمل کنند.

وی گفت: فعالان اقتصادی برای صادرات هر کانتینر مرکبات از مازندران به روسیه باید 8 هزار دلار پرداخت می کردند که با استفاده از کامیون های روسی این مبلغ تا 3 هزار و 50 دلار خواهد بود.
ميران آملی با بیان اینکه این کاميون‌های روسی امسال بخشی از مرکبات استان‌های شمالی را می توانند به روسیه صادر کنند افزود: صادرکنندگان می توانند از این فرصت ایجاد شده بهره بگیرند.
/yjc

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

نظرات ارسال شده

همشهری
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
جرات داشته باشید و نظر ات را بگذارید! شما اسم این کار را می گذارید کمک به صادر کنندگان؟ شعار اقتصاد مقاوتی می دهیم و بعد با این حرکت بخشی از اقتصاد حمل و نقل کشور را کنار می گذاریم و می دهیم دست روسیه؟ همین موضوع را با یک اقتصاددان مطرح کنید و نظرش را بپرسید! زمان جنگ هم ترکیه همین امتیاز را بدست آورده بود و با کامیون های عهد بوق خودش کالا بداخل ایران می آورد!
پربازدیدترین

وزیر آموزش و پرورش: در صورت ادامه تعطیلات، دانش آموزان مجازی آموزش می بینند

مردم در اولین مجلس گام دوم انقلاب به ائتلاف اصولگرایان اعتماد کردند/ این پیروزی شیرین و بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه منتخبین مردم تبریک می گوییم

وقتی دن کورلئونه باید برود جلو، بوق بزند! / دچار ویروس کرختی شده‌ایم

از اظهار ندامت خبرنگار به خاطر رای دادن به روحانی تا حمله شدید بنزینی به حسن نژاد

جیب خالی و پز عالی / چرا دیوار کوتاه CIS برای ما بلند است

لطفا به قانون و شعور مردم مازندران توهین نکنید! / مردم فریب این پروپاگاندا را نمیخورند / شک نکنید همین طرح باعث شکست شما خواهد شد

مدارک جنجالی و دردسر ساز مسئولین کشوری / از خاتمی و هاشمی تا رحیم مشایی و روحانی + عکس و جزئیات

دو نامزد قطعی اصلاح طلبان در استان کیستند / از رایزنی شیخ در شرق تا ترس از تکرار نفاق در نوشهر

قم با ۴۰ دقیقه در صدر است ، مازندرانی ها ۲۲ دقیقه در روز مطالعه می کنند / مردم اهل مطالعه اند ما بلد نیستیم نسخه بپیچیم / با اعلام این اعداد به مردم ظلم می کنیم / عرق شرم بر پیشانی مردم یا مسئولان؟

رئیس سازمان جنگل‌ها بازداشت شده است؟

آرشیو