امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۷ PM
در عبارت «صدای شما» شنیده می شود

گلایه نامه یک هنرمند سوادکوهی به مدیرکل فرهنگ مازندران+ پاسخ جاودانی

احدجاودانی- سایت عبارت
    -     کد خبر: 916
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۱۳|۱۳:۳۱
از اینها هم که بگذریم مدیران چندان خوبی برای این مناطق مشخص نکردید. قدمت دیرین سوادکوه و تاریخ پرفراز و نشیب و چهره های برجسته اش نیازمند حضور بیشتر شما برای معرفی دارند.

عبارت ـ صدای شما: نامه یک هنرمند سوادوهی به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که برای ستون «صدای شما» عبارت ارسال شده است را در ادامه از نظر می گذرانید:

آقای جاودانی سلام

من یک هنرمند سوادکوهی هستم و می توانم شهادت دهم که سوادکوه به اندازه نیمی از مازندران ظرفیت های هنری، فرهنگی و تاریخی دارد. از وقتی که شما آمدید تعریفتان را از همه شنیده ام و اخبارتان را هم دنبال می کنم. اینکه با آقای ابراهیمی تفاوت شما زمین تا آسمان است نیاز به گفتن ندارد اما اجازه بدهید از شما گلایه ای جدی داشته باشم. شما تا به حال چندبار برای برنامه های فرهنگی و هنری به غرب مازندران و مخصوصا نوشهر رفته اید؟

آیا به اندازه ۲۰ درصد آن سفرها به سوادکوه هم تشریف آورده اید؟ شما نوشهری هستید و این طبیعیاست که چون محل زندگی و کودکی و نوجوانی تان را خوب می شناسید به آنجا سر بزنید، اما آیا مگر اینگونه نیست که مدیران باید از مناطقی که کمتر می شناسند بیشتر بازدید کنند؟ پس منطقا شما باید به سوادکوه بیشتر سر می زدید تا نوشهر.

از اینها هم که بگذریم مدیران چندان خوبی برای این مناطق مشخص نکردید. قدمت دیرین سوادکوه و تاریخ پرفراز و نشیب و چهره های برجسته اش نیازمند حضور بیشتر شما برای معرفی دارند.

ما شما را دوست داریم و می دانیم که کارتان سخت است و میراث دارد گذشته ای تیره هستید، اما انتظار داریم به آسیب دیدگان توجه بیشتری کنید.

هر وقت که گذرتان به هرکدام از شهرهای سوادکوه افتاد اصلا نگران نباشید، اینجا در هر خانه ای را که بزنید یک شاعر به نوشیدنِ فنجانی چای دعوتتان خواهد کرد.

امضا محفوظ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توضیح عبارت: این نامه کوتاه در اختیار روابط عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار گرفت.

 

پاسخ «احدجاودانی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: با قدردانی از توجه این هنرمند عزیز؛ بزودی نشست تریبون آزاد با هنرمندان سوادکوه خواهم داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال