امروز : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۶:۴۳ AM
در عبارت «صدای شما» شنیده می شود

گلایه نامه یک هنرمند سوادکوهی به مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران+ پاسخ زارع

عباس زارع+عبارت
    -     کد خبر: 916
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۸/۹|۱۳:۳۱
از اینها هم که بگذریم مدیران چندان خوبی برای این مناطق مشخص نشده اند. قدمت دیرین سوادکوه و تاریخ پرفراز و نشیب و چهره های برجسته اش نیازمند حضور بیشتر شما برای معرفی دارند.

عبارت ـ صدای شما: نامه یک هنرمند سوادوهی به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران که برای ستون «صدای شما» عبارت ارسال شده است را در ادامه از نظر می گذرانید:

آقای زارع سلام

من یک هنرمند سوادکوهی هستم و می توانم شهادت دهم که سوادکوه به اندازه نیمی از مازندران ظرفیت های هنری، فرهنگی و تاریخی دارد. از وقتی که شما آمدید تعریفتان را از همه شنیده ام و اخبارتان را هم دنبال می کنم. جوانی شما برای ما یک فرصت است، چون بخش عمده مخاطبان فرهنگ و هنر و خود هنرمندان هم جوان هستند. اینکه با مدیران پیش از خود تفاوت زیاد دارید و از بدنه خود وزارت خانه انتخاب شدید و سابقه هم در حوزه معاونت فرهنگی دارید، نیاز به گفتن ندارد اما اجازه بدهید از شما گلایه ای جدی داشته باشم. شما تا به حال چندبار برای برنامه های فرهنگی و هنری به غرب مازندران و مخصوصا نوشهر رفته اید؟

آیا به اندازه ۲۰ درصد آن سفرها به سوادکوه هم تشریف آورده اید؟ شما ساروی هستید و این طبیعی است که در مزکز استان باشید و بیشتر هم به امر آنجا رسیدگی کنید، اما نوشهری که نیستید ، مگر اینگونه نیست که مدیران باید از مناطقی که کمتر می شناسند بیشتر بازدید کنند؟ پس منطقا شما باید به سوادکوه بیشتر سر می زدید تا نوشهر، ساری یا بابل

از اینها هم که بگذریم مدیران چندان خوبی برای این مناطق مشخص نشده اند. قدمت دیرین سوادکوه و تاریخ پرفراز و نشیب و چهره های برجسته اش نیازمند حضور بیشتر شما برای معرفی دارند.

ما شما را دوست داریم و می دانیم که کارتان سخت است، اما انتظار داریم به آسیب دیدگان و فراموش شده گان توجه بیشتری کنید.

هر وقت که گذرتان به هرکدام از شهرهای سوادکوه افتاد اصلا نگران نباشید، اینجا در هر خانه ای را که بزنید یک شاعر به نوشیدنِ فنجانی چای دعوتتان خواهد کرد.

امضا محفوظ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توضیح عبارت: این نامه کوتاه در اختیار روابط عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار گرفت.

 

پاسخ «عباس زارع» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: با قدردانی از توجه این هنرمند عزیز؛ بنده و معاونانم تابحال چندبار به سوادکوه وسفر کرده ایم، بعنوام مثال برای شرکت در همایش های مختلف از جمله یادواره آیت الله صالحی مازندارنی، انشالله بزودی سفری ویژه اصحاب قلم خواهیم داشت و نشست تریبون آزاد با هنرمندان سوادکوه خواهم داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال