امروز : شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۲۵ AM
تعداد خبرها: 55370
تاريخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۱۴|۱۲:۴۸
حجم:
زمان:
کمتر از یک سال و نیم به رویداد بزرگ فرهنگی ساری ۲۰۲۲ باقی مانده؛

مروری کوتاه بر برخی از جاذبه های گردشگری ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو

ساری ۲۰۲۲ تنها در حد یک جمله فریز شده است. البته با رونمایی از لوگو افتضاح و خجالت‌آور این رویداد می‌شد حدس زد: سالی که نکوست از بهارش پیداست.

عبارت - گروه فرهنگ: کمتر از یکسال و نیم به آغاز میزبانی شهر ساری مرکز استان مازندران از مهمترین رویداد فرهنگی کشورهای عضو اکو باقی مانده، اما انگار نه انگار این شهر قرار است درخششی جهانی داشته باشد.
ساری 2022 تنها در حد یک جمله فریز شده  است. البته با رونمایی از لوگو افتضاح و خجالت‌آور این رویداد می‌شد حدس زد: سالی که نکوست از بهارش پیداست.
نه شهرداری به روی خودش می‌آورد و نه میراث فرهنگی. مانده‌اند عده‌ای از جوانان و علاقمندان ساروی که با هزینه شخصی، ایجاد پویش و برگزاری جلسات، دعوت از کارشناسان برای برنامه ریزی و مشورت، خود را آماده می‌کنند تا چهره‌ای شایسته از کهن شهر ساری به نمایش بگذارند.

عبارت نیز در همین گروه است و قصد دارد به رسانه مرجع این رویداد مهم بین‌المللی بدل شود.

به همین خاطر در اوج گرفتاری‌های مالی خود، با تخصیص اعتباری(هرچند اندک) به همین منظور رسانه خود را برای پوشش گسترده و بین‌المللی این رویداد مهم آماده می‌کند.

این ویدئو آغازی است بر این روند که به صورت هفتگی تا یکماه مانده به آغاز ساری 2022 ادامه دارد و در ماه پایانی به صورت روزانه ادامه می‌یابد.

دانلود
سایر ویدیو ها

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال