شوک جدید به فوتبال مازندران

کد مطلب: 26694  |  تاريخ: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۲:۰۳


شوک جدید به فوتبال مازندران

امتیاز تیم فوتبال شهدای بابلسر واگذار می‌شود.

عبارت:

سید رضا موسوی مالک تیم شهدای بابلسر گفت: با توجه به تعطیلات نیم فصل لیگ دو فوتبال کشور، برای فروش و واگذاری امتیاز تیم شهدای بابلسر آمادگی داریم.

موسوی با بیان اینکه هر شخص یا ارگانی که شرایط خرید تیم فوتبال شهدا را از شهر بابلسر دارد، استقبال می‌کنیم و اگر هم در شهرستان بابلسر شرایط فروش مهیا نبود، هفته آینده آمادگی فروش امتیاز را در روزنامه‌های رسمی کشور اعلام کرده و این امکان را برای افرادی که در سطح کشور تیم داری می‌کنند فراهم می‌کنیم.

رییس هیات مدیره باشگاه شهدا بابلسر علت فروش امتیاز این تیم را اعلام نکرد و گفت: بعد از واگذاری امتیاز علت فروش را به هواداران باشگاه و مردم ورزش دوست بابلسر اعلام خواهد کرد.

مالک تیم شهدای بابلسر در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اگر شخصی از خارج استان نسبت به خرید امتیاز این تیم اقدام کند، آیا می‌شود قبل از پایان فصل تیم را از شهر بابلسرخارج کرد، افزود: اگر امتیاز تیم به خارج از استان مازندران یا خارج از شهر بابلسر واگذار شود و از نظر قانونی مانعی باشد، تعهدی از خریدار امتیاز می‌گیریم که تا پایان فصل تیم در بابلسر بماند، در غیر این صورت هیچ مانعی نمی‌بینیم./باشگاه خبرنگاران


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/26694/ شوک جدید به فوتبال مازندران

چاپ خبر