افزایش حق پرستاری معلولین ضایعه نخاعی از ۱۸۰ هزار تومان به ۵۵۴ هزار تومان

کد مطلب: 46214  |  تاريخ: شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۴:۲۴


سرپرست بهزیستی مازندران در مراسم گرامیداشت روز معلولین در میاندرود خبر داد :

افزایش حق پرستاری معلولین ضایعه نخاعی از ۱۸۰ هزار تومان به ۵۵۴ هزار تومان

با حضور دکتر جمال باقری سرپرست بهزیستی مازندران و مسئولان استانی مراسم گرامیداشت هفته معلولین در مرکز توانبخشی شبانه روزی نگهداری از معلولان جسمی و ذهنی راه بهشت برگزار شد.

عبارت : دکتر باقری حضور مسئولین در این مراسم را بیانگر حساسیت و اهمیت به جامعه معلولین دانست و گفت : مناسبت های اینچنینی فرصتیست مغتنم تا حساسیت عمومی نسبت به مطالبات معلولین بخصوص رعایت قانون جامع حمایت از حقوق معلولین توسط نهادها و دستگاه های دولتی تاکید شود.
وی با اشاره به وجود 24مرکز نگهداری از معلولان در سراسر استان افزود : مرکز راه بهشت تنها مرکز توانبخشی شبانه روزی برای نگهداری از معلولان جسمی و ذهنی در شهرستان میاندرود است.
سرپرست بهزیستی مازندران با اشاره به دشواری های مراقبت و نگهداری از معلولان برای خانواده خاطرنشان کرد : علاوه بر پرداخت هزینه کمک معیشتی به تمامی مددجویان بهزیستی بعد از افزایش قیمت بنزین، مقرر شد تا هزینه پرستاری معلولین ضایعه نخاعی به ازای هر نفر از 180 هزار تومان به 554 هزار تومان افزایش پیدا کند.
باقری با بیان اینکه وعده دولت برای افزایش یارانه ها محقق شده است یادآور شد : ضروریست تا از خیرین که همواره در کنار بهزیستی و کمک های دولتی یاور بهزیستی در پیشبرد اهداف و ایجاد فرصت های برابر برای محرومین جامعه هستند تقدیر کنم./روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/46214/افزایش حق پرستاری معلولین ضایعه نخاعی از ۱۸۰ هزار تومان به ۵۵۴ هزار تومان

چاپ خبر