سیلاب‌های ناگهانی در کمین مازندران

کد مطلب: 53849  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۱:۵۹


سیلاب‌های ناگهانی در کمین مازندران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران درباره بارش‌های رگباری باران و احتمال وقوع سیلاب‌های ناگهانی در استان به شهروندان و مسافران هشدار داد.

عبارت: احمدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اعلام هشدار سطح زرد هواشناسی در استان، گفت:احتمال وقوع رگبار باران، رعد و برق و وزش باد روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۲۵ و ۲۶ تیرماه در مناطق مختلف مازندران وجود دارد.

او  افزود: با توجه به پیش بینی بارش‌های رگباری و رعد و برق در دامنه‌ها و ارتفاعات استان، شهروندان و مسافران از توقف و برپایی چادر در حاشیه رودخانه و مسیل ها، کوه پیمایی، طبیعت گردی و تردد در مسیل ها، ارتفاعات و فضا‌های باز جداً خودداری کنند.


سیل به راه ها و تاسیسات آبرسانی مازندران خسارت زد

احمدی مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به وقوع سیلاب‌های محلی بر اثر بارش پراکنده باران دیروز در استان، گفت: بارندگی شدید در منطقه گردشگری عباس آباد شهرستان بهشهر منجر به جاری شدن روان آب در سطح منطقه و جاده اصلی مازندران به گلستان شد.

او افزود: بلافاصله نیرو‌های راهداری، شهرداری و عوامل اجرایی با حضور در منطقه نسبت به لایروبی سطح خیابان و انتقال آب جاری شده به رودخانه‌های حاشیه اقدام کردند.
احمدی با بیان اینکه در رامسر نیز وقوع سیلاب محلی سبب تخریب تأسیسات آب رسانی روستا‌های جنت رودبار شد، گفت: همکاران ما در شرکت آب و فاضلاب استان به محوریت فرمانداری شهرستان مشغول مرمت تاسیسات در این منطقه هستند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران افزود: در آمل هم راه ارتباطی دو منطقه نشل و اندوار بر اثر سیلاب‌های محلی مسدود شده بود که با تلاش عوامل راهداری این راه‌ها نیز از وجود گل و لای پاکسازی شد./باشگاه خبرنگاران


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/53849/سیلاب‌های ناگهانی در کمین مازندران

چاپ خبر