حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود

کد مطلب: 56190  |  تاريخ: دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۱۱


گفتگوی اختصاصی عبارت با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛

حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود

جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در ادامه با اشاره به استان‌هایی که شامل محدودیت‌های جدید کرونایی شده‌اند اظهار کرد: خوشبختانه نام مرکز مازندران در بین اسامی مراکز استانی که با این محدودیت‌ها مواجه شدند دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که مجموعه استان مازندران و ساری به عنوان مرکز استان مانند دیگر شهرها با شرایط حاد و فوق‌حاد شیوع بیماری کرونا روبرو نیست.

گفتگوی عبارت: «حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری مازندران» در گفتگو با عبارت پیرامون آخرین وضعیت کرونا و ممنوعیت سفر غیربومی‌ها به استان مازندران گفت: بر اساس مصوبه روز شنبه «ستاد ملی کرونا» در 25 شهر مرکز استان اعمال محدودیت‌های تردد صورت گرفت که به دلیل شرایط بحرانی و حاد این شهرها بود.

وی افزود: در کنار این مسئله به‌طور همزمان در این ستاد تصمیم گرفته شد که تمامی مبادی ورودی استان‌های البرز و تهران به سمت شمال کشور از ساعت 12 ظهر امروز تا روز جمعه مسدود شود و به این ترتیب هرگونه ورود و خروج ماشین‌ها از محورهای استان به سمت مازندران و یا تهران برای افراد غیربومی «ممنوع» شد.

جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در ادامه با اشاره به استان‌هایی که شامل محدودیت‌های جدید کرونایی شده‌اند اظهار کرد: خوشبختانه نام مرکز مازندران در بین اسامی مراکز استانی که با این محدودیت‌ها مواجه شدند دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که مجموعه استان مازندران و «ساری» به عنوان مرکز استان مانند دیگر شهرها با شرایط حاد و فوق‌حاد شیوع بیماری کرونا روبرو نیست.

حسن‌نژاد ادامه داد: در این‌جا باید از همراهی و مشارکت جدی مردم عزیزمان در استان برای رعایت پروتکل‌های اعلامی و ابلاغی تشکر کنیم چراکه با اهمیت دادن به مسائل بهداشتی و همیاری در برقراری «پروتکل‌های بهداشتی» مانع از ورود استان به شرایط بحرانی و حاد شدند.

وی با اشاره به اهمیت رعایت موازین بهداشتی در شرایط شیوع بیماری گفت: از همین‌جا از مردم مازندران تمنا داریم و درخواست می‌کنیم تا در ادامه‌ی راه نیز با شدت بخشیدن به اجرای پروتکل‌ها همچنان مانع ورود مازندران به شرایط بحرانی و خطرناک شوند.

معاون سیاسی استانداری مازندران در انتها از تمامی مدیران استانی که برای رعایت هرچه بهتر پروتکل‌های بهداشتی تلاش می‌نمایند و همچنین از کادر درمان خستگی ناپذیر که به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به هم استانی‌های عزیز هستند تقدیر و تشکر به عمل آورد و ابراز امیدواری کرد تا با ادامه روند فعلی و همکاری و مشارکت هرچه بیشتر مردم شرایط استان برای ورود به وضعیت زرد و سپس سفید کرونایی هموار شود.

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/56190/حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود

چاپ خبر