نجات معجزه آسای ۴ عضو خانواده چالوسی از مرگ حتمی / زنده زنده سوختن یک ساروی در آتش سوزی وحشتناک / دستگیری شرور مزاحم در تنکابن / مخفیگاه یک باند هرمی در مازندران لو رفت

کد مطلب: 57960  |  تاريخ: سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۸:۵۰


بسته خبری ویژه حوادث؛

نجات معجزه آسای ۴ عضو خانواده چالوسی از مرگ حتمی / زنده زنده سوختن یک ساروی در آتش سوزی وحشتناک / دستگیری شرور مزاحم در تنکابن / مخفیگاه یک باند هرمی در مازندران لو رفت

شوک نام بسته خبری ویژه حوادث در عبارت است که به صورت روزانه در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می گیرد. شما نیز می توانید با ارسال تصاویر و اخبار خود سهمی در تولید محتوای این بسته خبری داشته باشید.

نجات معجزه آسای 4 عضو خانواده چالوسی از مرگ حتمی

ماموران اورژانس مازندران یک خانواده چهار نفره چالوسی را که با گاز مونوکسید کربن مسموم شده بودند، از مرگ نجات دادند.
به گزارش رکنا ،اشکپور سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ماموریتی مبنی بر مسمومیت با مونوکسیدکربن از شهرستان چالوس بامداد امروز یکشنبه ۲۱ دی ماه به مرکز پیام غرب استان اطلاع داده شد و تیم پایگاه اورژانس چالوس بلافاصله در محل مورد نظر حضور یافت.
 اوافزود: در این حادثه که چهار نفر از اعضای یک خانواده دچار علائم مسمومیت با مونوکسیدکربن شده بودند توسط تیم اورژانس مورد ارزیابی و اقدامات لازم پیش بیمارستانی قرار گرفتند و خوشبختانه، علائم مسمومیت با اقدامات انجام شده توسط تیم اورژانس بهبود یافت.
سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:در بخاری‌های گاز سوز روشن، لوله خروجی دود اگر سرد باشد نشانه عدم خروج گاز خطرناک مونوکسید کربن است و بلافاصله باید مشکل را برطرف کرد.

 

 

زنده زنده سوختن یک ساروی در آتش سوزی وحشتناک

مجتبی یوسفی افسر کشیک آتش نشانی ساری گفت: یک مورد آتش‌سوزی منزل واقع در کوی ۲۲ بهمن به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه سه به محل اعزام شدند.

او افزود:آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در طبقه همکف رخ داد و در لحظه رسیدن آتش نشانان آتش در این واحد کاملا شعله‌ور بوده و دود غلیظی هم اطراف آن را فرا گرفته بود.

یوسفی گفت:اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یکی از ساکنین در منزل بوده و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش و در حین عملیات جستجو و نجات با جسد سوخته فرد مسن مواجه شدند که مرگ وی نیز به تایید عوامل اورژانس رسید.

او افزود:با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفا شد و آتش نشانان ضمن ایمن سازی محیط، محل حادثه را تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

افسر کشیک آتش نشانی ساری گفت:کارشناسان مربوطه در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند، در این عملیات عوامل اورژانس، نیروی انتظامی، قاضی کشیک، پزشکی قانونی، سازمان آرامستان و آتش نشانان ساری مشارکت داشته اند.

 

 

قاچاقچیان هروئین در رامسر زمین گیر شدند

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سرنشینان یک خودروی سمند از طریق محور مواصلاتی گیلان به مازندران، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد این شهرستان با هدایت عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد استان خودروی مورد نظر را در ورودی این شهرستان مشاهده و در عملیاتی ضربتی متوقف کردند.

سرهنگ قیصری از دستگیری ۴ نفر از سرنشینان این خودرو در این عملیات خبر داد و گفت: در این عملیات ۴ کیلو گرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

 

 

دستگیری شرور مزاحم در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی تنکابن گفت: ماموران انتظامی تنکابن در پی دریافت خبری مبنی بر ایجاد مزاحمت فردی شرور برای شهروندان با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت خارجی قاچاق موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران پس از انجام اقدامات پلیسی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی موتورسیکلت مورد نظر را متوقف و متهم را که دارای سابقه شرارت در این شهرستان نیز بود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن ارزش موتورسیکلت قاچاق کشف شده را بر اساس نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عنوان و گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و ضمن هدایت موتورسیکلت خارجی به پارکینگ، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

دستگیری قاچاقچی مواد مخدر در جویبار
سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان جویبار، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی، وی را حین تردد در محور وردی این شهرستان با یک خودروی سواری دستگیر کردند.

سرهنگ جعفری با اشاره به کشف یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و مقادیر قابل توجهی آلات استعمال مواد مخدر در بازرسی از خودی متهم گفت: این عامل افیونی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

 

 

مخفیگاه  یک باند هرمی در مازندران لو رفت

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک شرکت هرمی در این شهرستان، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل اختفای متهمان در سلمانشهر شدند.

سرهنگ عبدی گفت: این افراد که در قالب یک باند ۲۱ نفره از استان‌های مختلف کشور اقدام به تبلیغ و عضوگیری برای یکی از شرکت‌های هرمی می‌کردند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/57960/نجات معجزه آسای ۴ عضو خانواده چالوسی از مرگ حتمی / زنده زنده سوختن یک ساروی در آتش سوزی وحشتناک / دستگیری شرور مزاحم در تنکابن / مخفیگاه یک باند هرمی در مازندران لو رفت

چاپ خبر