آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

کد مطلب: 58136  |  تاريخ: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ساعت: ۲۰:۰۷


آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

مجید جلالی مربی فصل گذشته تیم گل‌گهر سیرجان به عنوان سرمربی جدید نساجی مازندران انتخاب شد.

عبارت: هیات مدیره نساجی مازندران مجید جلالی معروف به "آقای معلم" فوتبال ایران را به عنوان سرمربی جدید و جایگزین وحید فاضلی سرمربی سابق این تیم کرد که روز گذشته پس از تساوی برابر تیم قعر جدولی ماشین سازی تبریز و در مجموع نتایج ضعیفش در هفت بازی گذشته از هدایت تیم نساجی کناره‌گیری کرد. مجید جلالی که پیش از این نیز در رقابت های لیگ برتر دوره هیجدهم پس از استعفای جواد نکونام ، به نساجی مازندران آمد و نتایج خوبی را در این تیم رقم زده بود، در پایان فصل با قراردادن نساجی در رده دهم جدول ۱۶ تیمی رقابت های لیگ برتر به دلیل دلخوری از مالکان وقت باشگاه از این  تیم خداحافظی کرد.
آقای معلم در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران نیز در نیم فصل دوم هدایت تیم ته جدولی گل گهر سیرجان را بر عهده گرفت که توانست در پایان فصل این تیم را در لیگ برتر حفظ کند و حال در زمانی هدایت نساجی مازندران را بر عهده گرفت که این تیم از ۱۱ بازی گذشته با ۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ قرار دارد.
روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران انتخاب جلالی به عنوان سرمربی این باشگاه را از سوی هیات مدیره این باشگاه مورد تایید قرار داد و گفته می شود ایشان برای ۱۸ ماه آینده (یک سال و ۶ ماه) تا پایان فصل بیست و یک برای هدایت این تیم شمالی با مسوولان باشگاه به توافق رسید.
نساجی مازندران که به دلیل نتایج ضعیفش در هفته های گذشته مورد انتقاد شدید هواداران متعصب این باشگاه قرار گرفته بود، در دو هفته گذشته فرهاد کوچک زاده و میثم بائو از بازیکنان سابقش را به کادر فنی اضافه کرد که نتایجی برای آنها در بر نداشت تا این که با رفتن وحید فاضلی بستر برای انتخاب سرمربی جدید فراهم شد.
خبرگزاری ایرنا پیش از این نیز در تحلیلی کارشناسی خود به نقل از کارشناسان فوتبال مجید جلالی را به عنوان یکی از گزینه های متحمل برای این تیم اعلام کرده بود که این پیش بینی درست از آب در آمد./ایرنا


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/58136/آقا معلم به نساجی بازگشت / جلالی هدایت قرمزپوشان مازندران را بر عهده گرفت

چاپ خبر