قضاوت داوران مازندرانی در قاره آفریقا

کد مطلب: 65131  |  تاريخ: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۲:۵۷


قضاوت داوران مازندرانی در قاره آفریقا

سه داور مازندرانی دیدار افتتاحیه رقابت‌های انتخابی فوتبال آفریقا برای حضور در المپیک ناشنوایان ۲۰۲۲ برزیل قضاوت کردند.

عبارت: اشکان خورشیدی داور شناخته شده و لیگ برتری فوتبال ایران به همراه آرش زاهدی ملی پوش فوتبال ناشنوایان و دبیر اسبق هیات استان و بهرام هاشمی داور ساروی، دیدار افتتاحیه انتخابی المپیک ناشنوایان قاره آفریقا که بین کنیا میزبان و سنگال را قضاوت کردند.

مسابقات انتخابی فوتبال قاره آفریقا برای حضور در المپیک تابستانی ناشنوایان ۲۰۲۲ برزیل از بیستم شهریور تا چهارم مهرماه برگزار می‌شود.

با توجه به قضاوت قابل قبول تیم داوری مازندرانی در دیدار مهم افتتاحیه، انتظار می‌رود، شاهد ادامه داوری آن‌ها در سایر رقابت‌ها و حتی بازی‌های مهم پیش رو باشیم.برخی از خبازان مازندران با اشاره به ناکافی بودن سهمیه آرد تخصیصی عنوان کردند برای تامین آرد آرد مجبور به خرید از بازار و قیمت آزاد هستیم.

به گفته آنان سهمیه تخصیصی روزانه پاسخگوی نیازها نیست و باید نسبت به افزایش این سهمیه اقدام شود.

در عین حال عباسعلی وفایی نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران در پیگیری خبرنگار بازار با اشاره به اینکه سهمیه آرد تخصیصی در کشور به ازای هر شهروند هفت کیلو گرم است، افزود: این میزان در استان به ازای هر شهروند ۹.۳ کیلوگرم و بالاتر از میانگین کشوری است.

وی گفت: آرد نانوایی ها براساس سهمیه توزیع می شود و به طور متوسط به هر نانوایی روزانه هشت کیسه آرد سهمیه داده می شود که بالاتر از میانگین کشوری است.

وی افزایش شمار نانوایی ها در استان را از جمله مسائل ذکر کرد و گفت: شمار نانوایی های استان بالاتر از میانگین کشوری است و پنج هزار و ۵۰۰ نانوایی یارانه ای و آزادپز در استان وجود دارد.

ماهانه ۳۰ هزار تن آرد بین نانوایی های مازندران توزیع می شود و برای تامین این آرد ۳۷ هزار تن گندم مصرف می شود./باشگاه خبرنگاران


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/65131/ قضاوت داوران مازندرانی در قاره آفریقا

چاپ خبر