فنرباغچه رقم فروش صیادمنش را اعلام کرد

کد مطلب: 68122  |  تاريخ: یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۰:۱۹


فنرباغچه رقم فروش صیادمنش را اعلام کرد

با اعلام باشگاه فنرباغچه هر تیمی که خواهان به خدمت گرفتن الله یار صیادمنش است باید ۵.۵ میلیون یورو به این تیم پرداخت کند.

 الله یار صیادمنش فصل جاری در تیم زوریا اوکراین درخشید و توانست ۷ گل برای تیم در لیگ به ثمر برساند. با این حال مدت قرارداد قرضی او به پایان رسید و او به تیم فنرباغچه برگشت. برای نقل و انتقالات زمستانی تیم هال سیتی انگلیس به شدت به دنبال جذب این بازیکن ایرانی است و مذاکراتی با تیم فنرباغچه داشته است.

سران تیم ترکیه ای نیز ۵.۵ میلیون یورو روی بازیکن جوان خود قیمت گذاشتند و اعلام کردند هر تیمی که خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن است، باید این مقدار را به تیم ترکیه‌ای پرداخت کند. 

نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا شروع شده است و تیم‌ها در این مدت برای تقویت برای ادامه فصل بازیکنان جدیدی را به خدمت می‌گیرند. 

هواداران تیم ترکیه‌ای که از عملکرد مهاجمان خودشان در این فصل راضی نیستند، خواستار بازگشت مهاجم ایرانی شدند و به نظر می‌رسد این بازیکن در تیم ترکیه‌ای بماند. در صورتی که هیچ پیشنهادی برای صیادمنش با رقم ۵.۵ میلیون یورو وجود نداشته باشد، مهاجم جوان ایرانی در تیم فنرباغچه خواهد ماند و ادامه فصل را در لیگ ترکیه سپری خواهد کرد.

در حال حاضر سید مجید حسینی در تیم ترابزون اسپور تنها ایرانی حاضر در لیگ ترکیه است و باید دید صیادمنش چه آینده‌ای در پنجره نقل و انتقالات زمستانی خواهد داشت.

اللهیار که در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۸ با مبلغ ۷۵۳ هزار یورو از تیم استقلال ایران به فنرباغچه منتقل شد، در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۲۴ بازی با زوریا انجام داد و ۹ گل و ۴ پاس گل ثبت کرد./ ایسنا


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/68122/فنرباغچه رقم فروش صیادمنش را اعلام کرد

چاپ خبر