امسال به هیچ وجه مشترکان خانگی شاهد خاموشی نخواهند بود

کد مطلب: 69718  |  تاريخ: دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱  |  ساعت: ۰۹:۲۲


قول مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان:

امسال به هیچ وجه مشترکان خانگی شاهد خاموشی نخواهند بود

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت: امسال به هیچ عنوان خاموشی برای مشترکان خانگی اعمال نمی‌کنیم.

کوروش موسوی تاکامی در گردهمایی با مشترکان صنعتی مازندران اظهار کرد: فصل گرم امسال قطعی برق حتی یک ثانیه نخواهیم داشت.

وی افزود: مدیریت بارمصرفی که در نهایت با طرح تشویقی ارتباط مستقیم با کاهش هزینه‌های پرداختی دارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بیان کرد: جداولی که به صنایع ارائه شد تا در ساعات مختلف چه میزان مدیریت بار داشته باشند از طریق دیسپاچینگ منطقه‌ای نظارت و کنترل می شود که هر شرکت و صنعتی میزان تخصیص یافته بار مربوط به خودشان را داشته باشند.

موسوی تاکامی تریح کرد: به هیچ عنوان خاموشی برای مشترگان خانگی اعمال نمی‌کنیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان با اشاره به اهمیت حفظ پایداری شبکه برق استان های مازندران و گلستان و حذف ناترازی 1700 مگاواتی بین تولید و مصرف و همچنین در دست اجرا بودن برخی پروژه های مصوب این شرکت، بر ضرورت تسریع در احداث 1565 مگاوات نیروگاه حرارتی مصوب استان های مازندران و گلستان تأکید کرد.

موسوی تاکامی، نیروگاه حرارتی 451 مگاواتی سرخرود محمود آباد، بلوک دوم نیروگاه 484 مگاواتی سیکل ترکیبی نکا، بخش بخار نیروگاه 480 مگاواتی سیکل ترکیبی علی آباد استان گلستان و نیروگاه حرارتی 150 مگاواتی زیم آور ساری از جمله پروژه های در دست اجرای این شرکت اعلام کرد و افزود: باید با تسریع در روند اجرا، این پروژه در اسرع وقت وارد فاز عملیاتی شوند تا امکان بهره برداری از آنها طی فازهای مختلف از پیک برق سال آینده میسر شود.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بر ضرورت مکان یابی، تأمین منابع مالی و برگزاری مناقصه پروژه های نیروگاهی به ظرفیت 2000 مگاوات جدید جهت اجرا تا پایان سال 1405 برای حفظ تراز تولید و مصرف تأکید کرد.

منبع / بلاغ


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/69718/ امسال به هیچ وجه مشترکان خانگی شاهد خاموشی نخواهند بود

چاپ خبر