دستگیری ۷ سارق حرفه ای در چهار شهر مازندران

کد مطلب: 70054  |  تاريخ: سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۰:۴۹


دستگیری ۷ سارق حرفه ای در چهار شهر مازندران

۷ سارق حرفه ای با ۶۲ فقره سرقت در شهرستان های آمل، تنکابن، بابل و گلوگاه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی و داخل خودرو، موضوع در دستور کار ماموران ویژه این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ علی داداش تبار با اشاره به انجام اقدامات پلیسی ماموران پلیس آگاهی و نیز شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار پس از هماهنگی قضائی افزود: متهم در بازجویی‌های فنی، به ۱۳ فقره سرقت از جمله اماکن خصوصی و داخل خودرو اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن هم از اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری ماموران کلانتری بخش نشتا در شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای سیم و کابل برق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهادر دیلمی گفت: با هماهنگی قضائی، متهمان حین سرقت دستگیر و از آن ها مقادیر زیادی سیم و کابل برق سرقتی کشف و در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون، به ۲۳ فقره سرقت سیم برق از شبکه های توزیع برق اعتراف کرده اند.

سرهنگ محمد زمان شالیکار فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: در پی وقوع سرقت های متعدد از منازل این شهرستان، پس از انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی، یک سارق حرفه ای با ۱۷ فقره سزقت در این ارتباط شناسایی و بازداشت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه نیز تصریح کرد: با توجه به وقوع چند فقره سرقت سیم برق و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، مأموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و گشت زنی های هدفمند در مسیرهای حوزه استحفاظی، 2 سارق سیم برق را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمود کلوانی گفت: متهمان در بازجويي هاي اولیه به ۹ فقره سرقت سیم برق و اماکن خصوصی در سطح شهرستان گلوگاه اعتراف کردند.

گفتنی است؛ همه متهمان پس از تشکیل پرونده  برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

منبع / صدا و سیما


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/70054/دستگیری ۷ سارق حرفه ای در چهار شهر مازندران

چاپ خبر